Opinie pacjentów

Jestem już trzeci tydzień pod opieką Pani Kasi i 3 kg mniej!! Jestem szczęśliwa, gdyż dzięki Pani Kasi zaczęłam jeść reguralnie posiłki co sprawiało u mnie ogromny problem oraz w końcu pije dużo wody również miałam z tym problem. Obrzęki na stopach zniknęły, cały dzień mam uczucie sytości. Przepisy Pani Kasi są przepyszne szybko się przygotowuje i potrawy posmakowały również mojemu mężowi, dzięki temu obydwoje zdrowo się odzywiamy, tracimy na wadze i będziemy mogli w przyszłości wpajać naszemu 8 miesięcznemu ...

Magdalena

Poznaj inną historię

Zmiana nawyków na stałe

Pani Joasia zgłosiła się do mnie, by zredukować swoją masę ciała, ale zmagała się również z problemami trawiennymi. Metodami prób i błędów starałyśmy się dojść, jakie produkty powodują te przykre dolegliwości (głównymi podejrzanymi były jajka i mleko). Jednak już po miesiącu okazało się, że regularne posiłki i włączenie odpowiednich probiotyków znacznie poprawiły funkcje trawienne i niepotrzebna była już elimacja jakichkolwiek produktów.   

czytaj więcej

Zmiana rozmiaru XXL na rozmiar M

  • Dorota (43 l.) Biskupiec
  • 8 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 19 lutego, 2019

Głównym celem naszej współpracy była zmiana nawyków. 

Największym problemem było przekonanie Pani Doroty do jedzenia śniadań. 


Dlatego zaczynałyśmy od niewielkich, lekkich, porannych posiłków, tak "aby coś się jednak pojawiło".


Metoda małych kroczków podziałała - już po 3 tygodniach okazało się, że Pani Dorotka nie wyobraża sobie poranka bez śniadania. 

 

Regularne posiłki, odpowiednia ilość ruchu okazały się być doskonałym przepisem do osiągnięcia celu - czyli zmieszczenia się w sukienkę na wesele. Dodatkowo poprawiły się również wyniki badań krwi. 

 

Najbardziej satysfakcjonujące dla mnie, jako dla dietetyka jest to, że Pani Dorotka twierdzi, że nie wyobraża już sobie powotu do starych nawyków, a przepisy pozostaną już w jej diecie na zawsze. Poza tym do codzienności zawitał również regularny wysiłek fizyczny.

 

Będę bardzo pozytywnie wspominać współpracę z Panią Dorotą, ponieważ jej spotkania były zawsze wypełnione ogromną ilością optymizmu. 

 

Jeszcze raz wielkie brawa! 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ