Opinie pacjentów

Trafiłam do Pani Kasi z polecenia i co mogę powiedzieć - nie żałuję :) Mam cukrzycę, hashimoto i nadciśnienie. Zgubić kilogramy próbowałam już na wiele sposobów, ale w końcu u Pani Kasi mi się udało. Waga poszła w dół. I faktycznie sprawdza się powiedzenie, że "żeby chudnąć trzeba jeść". Polecam bardzo!

Edyta

Poznaj inną historię

Połowa sukcesu Pani Małgosi

Połowa sukcesu już za nami!  Druga połowa to już tylko kwestia czasu. Bo nawyki żywieniowe i codzienna dawka aktywności weszły już Pani Małgosi w krew! :) 

czytaj więcej

Zmiana nawyków na stałe

  • Joanna (42 l.), Biskupiec
  • 9 kg w 3 miesiące
  • Kobieta
  • 02 stycznia, 2019

Pani Joasia zgłosiła się do mnie, by zredukować swoją masę ciała, ale zmagała się również z problemami trawiennymi.
Metodami prób i błędów starałyśmy się dojść, jakie produkty powodują te przykre dolegliwości (głównymi podejrzanymi były jajka i mleko).
Jednak już po miesiącu okazało się, że regularne posiłki i włączenie odpowiednich probiotyków znacznie poprawiły funkcje trawienne i niepotrzebna była już elimacja jakichkolwiek produktów. 

 

Efekt 3 miesięcznej współpracy: 
- 9 kg 
- 10 cm w talii 
- 8,5 cm w biodrach 
- regulacja funkcji trawiennych 
- lepsze samopoczucie 
- uzależnienie od spacerów i codziennej aktywności fizycznej 

 

 

Pani Joasia to potwierdzenie, że prawidłowo zbilansowana dieta, regularne posiłki, odpowiednie nawodnienie, jak również aktywność fizyczna (tutaj akurat były to 60-minutoe spacery 3 razy w tygodniu) to klucz do zdrowia, szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia. 


Dziś z Panią Joasią spotkałyśmy się po miesiącu diety wyprowadzającej. Choć grudzień był okresem świątecznych pokus to w żaden sposób nie wpłynął negatywnie na Panią Joasię (a nawet jeszcze kilka deko i cm spadło :)

Bo zawsze podkreślam, że jeśli organizm jest odpowiednio odżywiony, otrzymuje regularnie porcje energii - wówczas ciasto, czy inne przysmaki jedzone raz na jakiś czas nie stanowią żadnego zagrożenia :) 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ