Opinie pacjentów

Do Pani Kasi zgłosiłam się z diagnozą hipoglikemii reaktywnej, która mocno utrudniała mi codzienne funkcjonowanie - liczne zawroty głowy, kołatanie serca, ale też zdarzały się nawet omdlenia. Moja endokrynolog zaleciła mi zwrócić się po pomoc do dietetyka i dlatego bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Pani Kasi, która ułożyła jadłospis dostosowany do mojej pracy i do moich upodobań kulinarnych. Już po tygodniu regularnego odczułam znaczną różnicę, nie miałam spadków cukru i przede wszystkim nie miałam już zawrotów głowy (a ...

Natalia

Poznaj inną historię

Historia sukcesu Pana Jerzego

  

czytaj więcej

Sukces Pani Joasi - czyli redukcja masy ciała po ciąży

  • Joanna (33 lata), Bartoszyce
  • 17 kg w 7 miesięcy
  • Kobieta
  • 16 lipca, 2019

Pani Joasia zwróciła się do mnie po pomoc, gdyż zmagała sięz nadmiernymi kilogramami, które zostały po ciąży i uporczliwie nie chciały spadać pomimo wszelkich prób. Problemem były również dolegliwości żołądkowo-jelitowe, które utrudniały codzienne funkcjonowanie.

Od razu wzięłyśmy się do pracy: indywidualny jadłospis, który starałam się, by był smaczny i dostosowany do prefercji żywieniowych Pani Joasi. Tutaj ważna była również eliminacja niektórych produktów. Umówiłyśmy się również na odpowiednią aktywność fizyczną- bo bez tego ani rusz :)

 

Jako że Pani Joasia jest szczęśliwą mamą2 letniej córeczki od razu zaznaczyła, żejadłospis musi być prosty i szybki do przygotowania, a aktywność taka, aby była możliwa do realizacji przy małym dziecku.

 

To wszystko udało się osiągnąć, bo Pani Joasia z miesiąca na miesiąc czyniła ogromne postępy i udowodniła ŻE CHCIEĆ ZNACZY MÓC.


Takie oto efekty odnotowałyśmy: 

- 17 kg

biodra: - 16,5 cm

talia: -21 cm


Dziś już nie potrzebuje żadnego jadłospisu, bo nawyki żywieniowe stały się jej częścią stylu życiai nie chce wracać już do dawnych przyzwyczajeń.

 

A tak oto Pani Asia podsumowała naszą współpracę: "Kilogramy po ciąży nie znikały, było coraz gorzej wizyta u p. Kasi zmieniła wszystko. Dieta okazała się być pyszna i co najlepsze prosta i łatwa w przygotowaniu , podejście p. Kasi super"

 

Dziękuję za zaufanie :) 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ