Opinie pacjentów

Jestem już trzeci tydzień pod opieką Pani Kasi i 3 kg mniej!! Jestem szczęśliwa, gdyż dzięki Pani Kasi zaczęłam jeść reguralnie posiłki co sprawiało u mnie ogromny problem oraz w końcu pije dużo wody również miałam z tym problem. Obrzęki na stopach zniknęły, cały dzień mam uczucie sytości. Przepisy Pani Kasi są przepyszne szybko się przygotowuje i potrawy posmakowały również mojemu mężowi, dzięki temu obydwoje zdrowo się odzywiamy, tracimy na wadze i będziemy mogli w przyszłości wpajać naszemu 8 miesięcznemu ...

Magdalena

Poznaj inną historię

Rodzinny Sukces Pani Pauliny i Pana Ariela

Wspólnie ze współmałżonkiem cele osiąga się łatwiej!  Wpólna motywacja = podwójna siła

czytaj więcej

Historia sukcesu Pana Jerzego

  • Pan Jerzy (56 lat), Biskupiec
  • Mężczyzna
  • 06 września, 2018

  

Pan Jurek zgłosił się do mnie po pomoc, ponieważ czeka na operację biodra,jednak warunkiem koniecznym, aby operacja doszła do skutku było zredukowanie masy ciała.

Tak więc motywacja była duża, a dodatkowo dzięki silnej woli i samozaparciu Pana Jurka spadek masy ciała postępował systematycznie i z kontroli na kontrolę waga spadała, jak również obwód w pasie się zmniejszał 

Po 2,5 miesiącach zanotowaliśmyspadek 8 kg, a w pasie ubyło 9 cm, ale to nie koniec, bo jeszcze kilka kilogramów i kilka centymetrów przed nami :) 

Z pewnością do sukcesu przyczyniła się cała rodzina Pana Jurka, która solidarnie jadła te same posiłki. Ale podobno nie było to dużym wyrzeczeniem, bo posiłki przypadły do gustu i zadowoliły kubki smakowe pozostałych domowników. Mało tego - również zgubili zbędne kilogramy :) 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ