Opinie pacjentów

Zdecydowanie i z całego serduszka polecam skorzystać z usług Pani Kasi. Profesjonalne podejściem do klienta, ale przy tym ciepłe i serdeczne. Zawsze uśmiechnięta i radosna, dzięki czemu budzi zaufanie. Dieta smaczna, różnorodna, ale przede wszystkim trafiająca w gusta. Wszelkie uwagi odnośnie jadłospisu w 100% uwzględnione, dzięki czemu cały proces zmiany nawyków przebiega jeszcze przyjemniej. Tak jak zmienia się kolorystyka na talerzu, tak też zmienia się myślenie w głowie i spojrzenie na rzeczywistość. Mimo, że cel jeszcze nie został osiągnięty, już ...

Marta

Poznaj inną historię

Połowa sukcesu Pani Małgosi

Połowa sukcesu już za nami!  Druga połowa to już tylko kwestia czasu. Bo nawyki żywieniowe i codzienna dawka aktywności weszły już Pani Małgosi w krew! :) 

czytaj więcej

Grunt to dobra organizacja!

  • Krzysztof 41, Bartoszyce
  • 12 kg w 3,5 miesiąca
  • Mężczyzna
  • 24 października, 2018

         

Pan Krzysztof jest przykładem, że CHCIEĆ ZNACZY MÓC

 

Dlaczego? 
Ponieważ na co dzień Pan Krzysztof jeździ ciężarówkami, więc ma nienormowany czas pracy, wiąże się to również z nieuregulowanym trybem życia, z przygotowywaniem posiłków w podróży, a także spędzaniem wielu godzin w pozycji siedzącej. 

Już na pierwszym spotkaniu było widać, że Pan Krzysiek jest maksymalnie zmotywowany i gotowy do wszelkich zmian. 

Ustaliliśmy godziny posiłków pod prace, przegadaliśmy również sytuacje, co zrobić jeśli godziny posiłków się "rozjadą", a także zaplanowaliśmy racjonalną aktywność fizyczną.

No i po pierwszych dwóch tygodniach Pan Krzysztof udowodnił, że chcieć znaczy móc, a wszystko jest to tylko kwestia organizacji.

 

Za nami:
- 12 kg 
- 14,5 cm w pasie 
tkanka tłuszczowa zmieniła się z 26,5% na 16,8%

 

Oprócz mniejszych obwodów Pan Krzysiek zyskał takżelepsze samopoczucie i z pewnością zrobił wielki krok w kierunku zdrowia

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ