Opinie pacjentów

Zdecydowanie i z całego serduszka polecam skorzystać z usług Pani Kasi. Profesjonalne podejściem do klienta, ale przy tym ciepłe i serdeczne. Zawsze uśmiechnięta i radosna, dzięki czemu budzi zaufanie. Dieta smaczna, różnorodna, ale przede wszystkim trafiająca w gusta. Wszelkie uwagi odnośnie jadłospisu w 100% uwzględnione, dzięki czemu cały proces zmiany nawyków przebiega jeszcze przyjemniej. Tak jak zmienia się kolorystyka na talerzu, tak też zmienia się myślenie w głowie i spojrzenie na rzeczywistość. Mimo, że cel jeszcze nie został osiągnięty, już ...

Marta

Poznaj inną historię

Przemiana mojego Taty

    

czytaj więcej

Elastyczne podejście do diety to podstawa

  • Aneta (46 lat), Bartoszyce
  • 8 kg w 3 miesiące
  • Kobieta
  • 31 października, 2018

Sukces Pani Anety 

Dziś przedstawiam sukces Pani Anety, która w 3 miesiące zgubiła 8 kilogramów! 

Głównym celem było wypracowanie regularności posiłków i tym samym eliminacja podjadania. Cel został osiągnięty w 100% 
 

Pani Anetka to perfekcjonistka, dlatego na początku diety starała się stosować do wszystkich zasad w 100% i odmierzała wszystkie porcje z farmaceutyczną dokładnością, jednak po pierwszym kontrolnym telefonie wyjaśniłyśmy, że w tym wszystkim konieczne jest elastyczne podejście. 


Dziś Pani Aneta potrafi dostosować posiłki do sytuacji, nie zapominając przy tym o podstawowych zasadach zdrowego żywienia. Dlatego nawet na diecie znalazła miejsce na ciasteczko przy kawie z koleżanką- I DOBRZE! bo takie właśnie podejście gwarantuje zmianę nawyków na stałe. 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ