Opinie pacjentów

Dietę kojarzyłem dotąd z trudno dostępnymi produktami spotykanymi wyłącznie na półkach typu "zdrowa żywność". Pani Kasia pokazała mi, że zdrowe żywienie to nie moda na wymyślne produkty. Posiłki mogą być nieskomplikowane i smaczne. Wreszcie dostałem dietę, która spełnia moje oczekiwania i jest idealnie dopasowana do mojego dnia. Bardzo polecam!

Marek

Poznaj inną historię

Sukces Pani Joasi - czyli redukcja masy ciała po ciąży

Pani Joasia zwróciła się do mnie po pomoc, gdyż zmagała się z nadmiernymi kilogramami, które zostały po ciąży i uporczliwie nie chciały spadać pomimo wszelkich prób. Problemem były również dolegliwości żołądkowo-jelitowe, które utrudniały codzienne funkcjonowanie.

czytaj więcej

Czy można schudnąć mając problemy z tarczycą?

  • Ewa (49 lat), Biskupiec
  • 18,5 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 01 sierpnia, 2018

Tak! a Pani Ewa jest tego doskonałym przykładem! 

 

Za nami już 18,5 kg,  ale to jeszcze nie koniec, bo walczymy dalej :)
Kiedy zaczynałyśmy współpracę z Panią Ewą okazało się, że jadła za mało, a Jej posiłki były bardzo nieregualarne.

Ale jak tu jeść regualarnie, gdy pracuje się na 2 etaty, w dodatku na różne zmiany? 
Okazuje się, że jednak można :) - wystarczy trochę chęci, przeorganizowania no i zapału, czego na pewno nie zabrakło Pani Ewie. 
Po prostu ustaliłyśmy konkretne godziny posiłków tak, aby odpowiadały godzinom pracy Pani Ewy, bo w końcu dieta miała być dla Pani Ewy, a nie Pani Ewa dla diety :) 


Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy cele. Od razu podkreśliłam, że dieta musi iść w parze z odpowiednim nawodnieniem i z aktywnością fizyczną. Pani Ewa mocno wzięła sobie moje słowa do serca i z pierwszego spotkania wyszła z zainstalowanymi aplikacjami na telefon: 
- aplikacja przypominająca o piciu wody,
- aplikacja licząca kroki (naszym celem było 10 000 kroków w ciągu dnia).
Po pierwszych 2 tygodniach było widać już pierwsze efekty, a aplikacja do picia wody nie była już potrzebna, bo ten nawyk wszedł po prostu w krew! :)


Ze spotkania na spotkanie Pani Ewa gubiła kolejne kilogramy, tkanka tłuszczowa spadała, centymetry w obwodach również leciały w dół, ale co dla mnie było najważniejsze - Pani Ewa sygnalizowała poprawę samopoczucia - więcej energii, brak senności w ciągu dnia (to jest zawsze dla mnie kluczowe zagadnienie i informacja, że dieta jest odpowiednio zbilansowana). 

Mało tego...
W trakcie naszej współpracy Pani Ewa była na wczasach, a wiadomo wczasy są od tego, by odpoczywać i poznawać potrawy innych zakątków świata. Tak więc przed urlopem zostały omówione podstawowe zasady zdrowego odżywiania i nakierowałam Panią Ewę, czym się kierować przy wyborze potraw i jak widać zostałam uważnie wysłuchana, bo po urlopie Pani Ewa schudła kolejne kilogramy :) 

 

Bo to nie o to chodzi, by żyć wiecznie z rozpiską/jadłospisem, ale o to, by potrafić mądrze się odżywiać. Wówczas nie grozi to efektem jo-jo.

 

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ